Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

NEWS

 
 

 

Dňa 28.8.2016 sa nám narodili šteniatka !!! Viac v sekcii VRH "B"


6.8.2016 bola v Maďarskom Osagarde klubová výstava chrtov. Prihlásený boli len 5 chrtíci. Adelka získala V1, CAC.:-)


11.6.2016  po dlhšej odmlke konečne výstava. Boli sme na medzinárodnej výstave v Nitre. Adelka reprezentovala našu rodinku a vôbec nesklamala. Posudzoval pán Robert Kotlár z Maďarska. Adelka získala V1, CAC, CACIB, Grand Prix Winner Slovakia. Veľká spokojnosť :-)


10.-11.10.2015 sme sa rozhodli zúčastniť dvojdňového maratónu maďarských výstav v Komárome. Počasie bolo mimoriadne nepriaznivé, celé dva dni sme presedli v aute pri kruhu. Prihlásených bolo na sobotu 9 a na nedeľu 8 chrtíkov, pol na pol maďarský a slovenský majitelia. Konečne sa aj v Maďarsku začína rozbiehať chov chrtíkov. Konkurencia bola ťažká, ale Adélka sa krásne predviedla a v sobotu získala V1, CAC, CACIB BOB, čím splnila podmienky na udelenie titulu Maďarský šampión, ale aj Interšampión. V nedeľu sme napriek dažďu získali V1, CAC, CACIB, BOS, čím sme vlastne splnili udelenie titulu Maďarský show šampión !!! Som mimoriadne spokojná a šťastná zároveň. 

 


5.7.2015 sa konala výstava vo Veľkej Ide. Boli prihlásené len 4 chrtíčatá a aj z toho jedna fenka neprišla. Napriek horúcemu počasiu Adelka vybojovala V1, CAC, CACIB, BOS


9 - 10.5.2015 sme absolvovali dve výstavy v Lučenci. Jedna medzinárodná a jedna národná. Počasie nám konečne dotretice prialo a výstava bola konečne tak ako má byť. Adelka získala prvý deň V1, CAC a druhý deň V1, CAC, res. CACIB, ale CACIB prechádza na Adelku :-). Lenže je tu podmienka rok a jeden deň na získanie Interšampióna, takže nám je vlastne na nič ... Ale boli dva príjemne strávené dni :-D


29.3.2015 sme boli na CAC výstave v Salgotarjáne, v Maďarsku. Síce svietilo slnko, ale bola zima a fúkal studený vietor. Adelka sa síce pekne predviedla, ale počasie jej nedovolilo sa úplne uvolniť. Napriek tomu získala V1, CAC, BOB.


13.2.2015 bol piatok 13, ale vôbec nebol nešťastný. V tento deň sme zahájili tohtoročnú výstavnú sezónu výstavou v Budapešti. Posudzoval pán Lászlo Istvan. Prihlásených bolo 10 chrtíkov z toho väčšina boli staré známe tváre z Čiech. Adelka si po vačšej prestávke výstavu vychutnala a získala svoj ďaľší potrebný CACIB.  Vlastne získala ocenenie V1, CAC, CACIB, BOS. :-)

 


20.9.2014 sa konali v maďarskom Miskolci dve národné výstavy psov. Ssamozrejme sme sa ich zúčastnili a urobili sme dobre. Hlavne nám táto výstava dobre padla po minulotýždňovom upršanom a zablatenom Lučenci. Chvíľami svietilo aj slniečko, čo nás veľmi potešilo. A Adelke bola asi tiež spokojná, pretože sa krásne predviedla a pánovi rozhodcovi Lászlovi Erdesovi sa tak páčila, že jej udelil nielen titul BOB, ale aj III. BIG !. Ďakujeme :-)Takže bilancia tejto soboty je :

2 x V1, CAC, 2x BOB a 1 x III. BIG


9-10.8.2014 sme boli na klubovej a špeciálnej výstave chrtov v Topolčiankach. Adelka sa napriek veľmi teplému počasiu krásne vystavila a v obidva dni získala V2, res. CAC. V sobotu sme Adelku uchovnili, takže už je z nej veľká slečna :-) Viac informácií a foto je v sekcii Adelka show.


25.7.2014 sme si spríjemnili dovolenku jednou výstavou v Chorvátsku. Bola to 4 Summer Night Shows Split. Posudzoval pán Dan Ericsson zo Švédska. Prihlásených bolo 6 chrtíkov z toho 5 bolo z Českej republiky :-). Adelka sa aj napriek veľkej únave z cesty krásne vystavila a získala V1, CAC, CACIB, BOB. Na záverečky sme pre spomínanú únavu neostávali. Fotky tiež nie sú, pretože osvetlenie bolo na fotenie dosť slabé. Ale som štastná s dosiahnutým výsledkom.


5. a 6.7.2014 sme sa vybrali na výstavu do Veľkej Idy. Počasie nám prialo, ale dva dni za sebou už boli únavné aj pre mňa aj pre Adelku. V sobotu bolo prihlásených 6 chrtíkov a Adelka získala V1, CAJC, BOB a týmto splnila podmienky na udelenie titulu Slovenský junior Šampión. V nedeľu bolo prihlásených 7 chrtíkov a napriek únave Adelka získala V1, CAC, CACIB, BOB. Je za nami pekný a veľmi úspešný víkend :-). Fotky sú v sekcii "Adelka show".


31.5.2014 - sme boli na CACIB Grand Prix Slovakia v Nitre. Na moje veľké prekvapenie obe dievčatá skončili v silnej konkurencii veľmi dobre. Abby získala V1, CAC, CACIB, BOS a Grand Prix Slovakia Winner v konkurencii jednej fenky a Adelka V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner. V triede mala ešte dve súperky. Som veľmi šťastná a spokojná. Fotky bohužiaľ nemáme.


7.5.2014 - konečne aj jedna fotka z Nitry :-)


Tu je záznam z MVP NITRADOG kde Adelka získala titul BIG JUNIOR

 

 


20.-21.4.2014 sme absolvovali výstavu v maďarskom Szilvasvarade. Prihlásená bola Adélka. Obidva dni sa nám podarilo vybojovať si krásne výsledky 2x CAJC, 2x Junior BOB a 2x BOB. V tomto víkende Adelka splnila podmienky na udelenie titulu Junior Hungary Champion. Výsledky a fotky sú v sekcii Adelka show.


30.3.2014 - sme s Adelkou bojovali na ďalšej výstave, tento raz v Nitre. Získali sme potrebný titul CAJC a v záverečných kruhoch Adelka získala aj titul JUNIOR BIG! čo ma nesmierne teší. Na tejto výstave som nechala Adelku aj zmerať a nameraná hodnota je 38 cm vo veku presne 1 rok.


23.3.2014 -  sme zahájili novú výstavnú sezónu a to výstavou v maďarskom Salgotarjáne. Vystavovala sa Adelka, ktorá tam získala titul V1, HPJ, BOS. Konkurenciou jej bol krásny Sanny Feritte Bugsy, ktorý si odniesol BOB. Posudzoval Dr. Molnár Zsolt z Rumunska.

  


26.2.2014 - baby sa už strašne tešia na jar !!! Adelka má nové fotky v Galérii.


29.11.2013 sme ukončili tohtoročnú výstavnú sezónu na našej klubovej výstave chrtov v Nitre. Posudzoval pán rozhodca Bruno Nodalli z Talianska. Obe dievčatá obstáli na výbornú, Abbynka skončila ako druhá najlepšia fenka a s ocenením Víťaz triedy čestnej a Adelka porazila svoje dve súperky v triede s titulom VN1, Best puppy a v záverečných súťažiach získala titul najvyšší a to BIS PUPPY! Mám z nich obrovskú radosť :-)


26.10.2013 sme sa zúčastnili poslednej tohotročnej maďarskej výstavy v Salgorjáne. Prihlásená bola len Abby a tak sme si domov odniesli CAC a aj BOB. Adélka si trošku pocvičila v kruhu a išlo jej to celkom dobre. Som hrdá na svoje dievčatá :-)


21.9.2013 sme boli v Maďarsku na Duo CAC Grand Prix Budapešť. Bohužiaľ nemáme fotky, ale aspoň pekné úspechy za sebou po náročnom a dlhom dni. Abbynka získala 2 x CAC a 2 x BOB a Adélka VN1 za triedu šteniatok :-) Som na obe dvievčatá veľmi pyšná.


14.-15.9.2013 sme boli na DUO CAC v Lučenci. Obe dievčatá sa aj napriek veľmi zlému počasiu v sobotu predviedli na jednotku. A v nedeľu si to zopakovali :-) Som na ne pyšná. Výsledky a zopár fotiek si možte pozrieť u každej zvlášť v sekcii shows :-)
Abby Týmto splnila podmienky na udelenie titulu Šampión Slovenska !!!

7.9.2013 - Dievčatá majú nové fotky v galérii.


11.8.2013 - Za posledné dva týždne sme boli na dvoch výstavách. V poľskom Zakopanom a v Bratislave na klubovej výstave, kde sa už prezentovala aj naša malá nádej Adélka Trentasei. Na svojej prvej výstave sa krásne vystavovala a získala známku VN1 a v záverečných súťažiach res. BIS baby !!!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 13.7.2013 - Dnes odišlo do nového domova posledné šteniatko.  Prajem mu a aj všetkým ostatným krásny, šťastný a dlhý život. 

17.5.2013 - Zajtra majú šteniatka 7 týždňov. Sú odčervené, zaočkované a začipované.

27.4.2013 - Dnes majú šteniatka 4 týždne, tak sme im pridali zopár fotiek aby ste videli ako nám pekne rastú.

21.4.2013 - Šteniatka nám otvorili očká, skúšajú samé papať granulky a úžasne smiešne sa spolu hrajú, vrčia a štekajú. Sú rozkošné :-)
Pridali sme im aj nové fotky.

11.4.2013 - Šteniatka majú nové fotky :-)

Abbynke sa narodili na 63 deň, 4 krásne šteniatka o pôrodnej váhe cca 200 gramov. Dvaja psíkovia sú farby izabel a dve fenky, jedna šedá a jedna čierna. Pôrod trval 3,5 hodiny, čo Abbynka úžasne zvládla. Šteniatka aj maminka sú v poriadku.


 
Pridané fotky v sekcii PUPPIES !!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S veľkým smútkom v srdci oznamujeme, že dňa 8.12.2012 zomrel náš prvý chrtík Honey Jakub King of Ivar.
 
 
Zostaneš navždy v mojom srdci ako prvý, jediný a jedinečný !!!
Veľmi mi chýbaš :-( .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
30.11.2012 Špeciálna výstava chrtov Nitra
tr. otvorená, V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOB
( Martin Baskaran, ESP )
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26.8.2012 CACIB Debrecen ( HU )
tr. otvorená, V2, res. CAC, res. CACIB
( Christian Stavarake, RO )
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dňa 12.8.2012 bola Hope Abby UCHOVNENÁ
 
 
12.8.2012 Klubová výstava Topolčianky
tr. otvorená, V2, res. CAC
( Yolanda Magal Nagel, ISR )
 
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
22.7.2012 CACIB Veľká Ida
tr. otvorená, V1, CAC, CACIB
( Jan Ryk, PL )
 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.6.2012 CACIB Nitra
tr. stredná, V1, CAC, res.CACIB
( Žejlko Gajič, SLO )
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
13.5.2012 CAC Salgotarján, Hungary
tr. otvorená, V1, CAC, BOB
( Erdos Laszlo, HU )
 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
6.5.2012 CVP Banská Bystrica
tr. otvorená, V2, res. CAC
( Kast Christian, CY )
 
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
18.9.2011 CAC ÓZD, HU
tr. mladých, V1, HPJ, BOB
( Dr. Molnár Zsolt, RO )
Abbynka slnila podmienky na udelenie titulu
Hungary Junior Champion !!!

 


14.8.2011 CAC Balassagyarmat, HU
tr. mladých V1, HPJ, Junior Winner
( László István, HU )
 
 

24.7.2011 CACIB Dog Festival Veľká Ida,
tr. mladých V1, CAJC, BOB
( Péter Harsanyi, HU )
 
Abbynka splnila podmienky na udelenie titulu
Slovenský Junior Champion !!!
 
 
 
 
 
TOPlist